ThermoBox już w serwisie REMSPORT 2

Serwis narciarsko-snowboardowy REMSPORT 2 w Tychach (woj. śląskie) wzbogacił się o nowe profesjonalne urządzenie do wygrzewania ślizgów. Jest to specjalna komora grzewcza tzw. THERMOBOX firmy Tazzari Albatros, sprzedawanej pod szyldem włoskiej firmy SOLDA, służąca do czasowego wygrzewania ślizgów nart zjazdowych, nart biegowych i desek snowboardowych, w stałej określonej temperaturze wynoszącej od 50-65 stopni C, uprzednio nasmarowanych specjalnym smarem bazowym (Base Wax).

Thermobox Solda 

Thermobox to urządzenie (komora grzewcza), w którym tak jak pisałem wcześniej umieszczamy wcześniej posmarowanie specjalnym smarem bazowym np.:

  • SWIX – BP88
  • SOLDA – Base Bulk Wax
  • TOKO – NF Hot Box & Cleaning Wax
  • BRIKO-MAPLUS – Base Med lub Base Soft

narty zjazdowe, narty biegowe lub deski snowboardowe i w zależności od zastosowanego programu wygrzewamy je w stałej temperaturze od 50-65 stopni C w określonym przedziale czasowym.

thermobox solda

Co nam to daje ? Przede wszystkim stała niewielka temperatura i czas wygrzewania powodują powolne roztapianie się smaru bazowego, który głęboko przenika w porowatą strukturę ślizgu, równomiernie nasączając go. Zapraszam do mojego serwisu narciarsko-snowboardowego w Tychach przy ulicy Konecznego 4.

Ski & Board VIP Serwis REMSPORT 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *