Wypożyczalnia Trikke

W naszym serwisie możecie również Państwo wypożyczyć Trikke lub Skki Trikke. Co to jest Trikke ?

Trikke to wyjątkowa sportowa maszyna, która sprawia, że życie staje się lepsze.

  • Chcesz zapomnieć i zlikwidować ból twojego kręgosłupa ?
  • Chcesz schudnąć ? Chcesz wzmocnić swoje ciało ?
  • Chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość ?
  • Masz ochotę na trening kardio ?
  • Nie lubisz zapachu zatłoczonego klubu fitness …..

Dobrze trafiłeś …. Trikke manualny to sprzęt dla ciebie. W moim serwisie istnieje możliwość wypożyczenia jednego z kilku dostępnych modeli letniego Trikke oraz zimowej wersji czyli Skki Trikke.


DLA DOROSŁYCH

Mamy różne rodzaje Trikke dla dorosłych są to modele T67, T78 DeLux, T8 Sport i T12 Roadster. Każdy z nich ma różne właściwości i jest dedykowany dla różnych intensywności sportowych, dla różnej wagi i dla różnego wzrostu.


Trikke T67 – to średni model: dla jeźdźców ze wzrostem od 1,30 m do 1,65 m, nastolatków i niskich dorosłych, zalecany od 8 roku życia. Nowy TRIKKE T67 to rock’and’roll-owy Trajk. Model T67 jest kolejną ewolucją modelu T6, udoskonalony, wzmocniony, a przez to lepszy i przyjaźniejszy w użytkowaniu. Rama została zrobiona ze stali dzięki czemu doskonale tłumi drgania. Nowy układ kół poliuretanowych daje nowe możliwości szybkiej jazdy. Z przodu koło 7 calowe, a z tyłu dwa 6 calowe pozwalają poczuć się jak młody narciarz na stoku. Przekonstruowany nowy system szybkiego składania jest teraz łatwy nawet dla 7 latka i pozwala szybko złożyć Trikke i schować go pod łóżko. T67 to model lekki i wystarczająco kompaktowy dla dziewczyn i chłopców, by zacząć naukę jazdy na TRIKKE, zaznać smaku jazdy w skateparku, czy szusować wokół swojego miasta albo tylko jeździć w najbliższym swoim sąsiedztwie. T67 jest łatwy, by uczyć się „wyginania” pojazdu dla płynnej jazdy i do przemieszczania się.

trikke T67

Trikke T78 DeLux – model ten przeznaczony jest do fitnessu i szybkiej jazdy po mieście. Docenią go kobiety za łatwość jazdy i elegancję, a mężczyźni za doskonałe właściwości jezdne. Podstawowy ale bardzo dobrze prowadzący się model Trikke, przeznaczony do fitnessu i szybkiej jazdy po mieście. Nowy, elegancki model, rozwinięcie modelu T78 Air. Nowe metaliczne kolory, kierownica stylizacyjne taka sama jak w modelu T8 Air, eleganckie malowane i obrabiane CNC aluminiowe obręcze dopełniają elegancką całość. 8,5 calowe pneumatyczne koła dają bardzo komfortową i mocno karwingową jazdę. Świetnej jakości aluminiowe klamki hamulcowe pozwalają na pewne zatrzymanie podczas szybkiej jazdy.

Trikke T78

Trikke T8 SPORT Carve Diem – to mniejsza, zwinniejsza odmiana modelu T12, sportowy model dla wymagających estetyki i jakości. Łatwy w jeździe, fitnessowy, doskonały do codziennego sportu, ćwiczeń, odchudzania. Polecany dla jeźdźców od 1,60 m do 1,95 m. Stylowy, w pełni aluminiowy został wyposażony we wszystkie pompowane koła na aluminiowych obręczach, z tarczowymi hamulcami, z aerodynamicznymi nowo zaprojektowanymi błotnikami przy każdym kole, chroniącymi jeźdźca podczas jazdy w każdych warunkach. To jest komfortowa maszyna dla dorosłych, do podróżowania i do fitnessu; najwyższy model użytkowy. Ponieważ jest o 3,5 kg lżejszy od T12 może łatwo zostać wrzucony i przewieziony w bagażniku twojego samochodu lub wniesiony na górę po schodach, przeniesiony przez przejście podziemne czy wniesiony do kawiarni. Wygląda na to, że model ten może być sklasyfikowany jako najlepsze URZĄDZENIE FITNESS do codziennego użytku połączone ze wspaniałą zabawą.

Trikke T8

Trikke T12 Roadster – polecany dla jeźdźców od 1,70 m do 2,10 m. T12 Roadster, elegancki i szykowny. Szybka i radosna jazda, plus doskonałe połączenie treningu wytrzymałościowego, balansu, zwinności i siły. T12 Roadster to narciarstwo na kołach. To jest po prostu prawdziwa maszyna. T12 Roadster jest naszym niesamowitym carvingowym pojazdem. Wyposażony został w hamulce tarczowe i 12 calowe pneumatyczne opony na aluminiowych obręczach. Dzięki zwiększonemu rozstawowi kół możesz utrzymać większą prędkość z mniejszymi zwrotami. Szybka i radosna jazda, plus doskonałe połączenie treningu wytrzymałościowego, balansu, zwinności i siły. Bardzo polecany do jazdy na długich dystansach. Trening narciarski latem. Konstrukcja: rama z lotniczego aluminium; nieznacznie większy rozstaw kół, ryglowy mechanizm składania. Jazda: 12 calowe pneumatyczne koła dają możliwość jazdy po nierównym terenie. Dodatki: hamulce tarczowe ; błotniki; specjalnie ukształtowane platformy z ochroną pięty; ergonomiczne chwyty kierownicy.

Trikke T12 Roadster


DLA DZIECI

Trikke JOGO doskonały model dla dzieci, pewny i bezpieczny w jeździe. Na tym Trikke twoje dziecko doskonale będzie rozwijać swój zmysł równowagi, będzie to pierwsza szkoła balansu i panowania nad ciałem. Doskonały model dla dzieci, pewny i bezpieczny w jeździe. Na tym Trikke twoje dziecko doskonale będzie rozwijać swój zmysł równowagi, będzie to pierwsza szkoła balansu i panowania nad ciałem. Chcesz by szybko opanowało jazdę na nartach to JOGO jest najlepszym treningiem i nauką przed nartami.Jazda na Trikke daje dziecku zabawę i dużo radości a wraz z ruchem pojawi się na jego twarzy uśmiech. JOGO to najlepsza inwestycja w rozwój sportowy dla twojej pociechy.

Trikke Jogo

 

SKKI TRIKKE to nowe wyzwanie na zimę. Każdy bez trudu odnajdzie się na śniegu. Ten sprzęt umiejętnie łączy narty z bezpieczeństwem. Nie trzeba się przy tym mozolnie uczyć jazdy. Jazda jest dziecinne prosta. Trzy narty i rama zapewniają bezpieczeństwo. Nie ma wiązań narciarskich, jeździsz w normalnych, zimowych butach. Po godzinie jazdy panujesz nad tym sprzętem narciarskim. Co najważniejsze, na Skki Trikke nie odniesiesz żadnej kontuzji. A gdy jesteś po kontuzji narciarskiej jest to jedyny sprzęt dla ciebie ! Jakość wykonania oraz użyte materiały zapewniają trwałość a gwarantuje to produkcja Made in Poland. Trikke Skki to łatwy wjazd każdym wyciągiem narciarskim. Można go łatwo i szybko złożyć. Trikke Skki to twoja zimowa jazda z pełną kontrolą prędkości i kierunku jazdy. Trzy narty z wiązaniami przestrzennymi.

  • ŁATWY … nauka jazdy trwa 15 minut. 3-punkty kontaktu ze śniegiem dają łatwą i bezpieczną jazdę. Kierownica utrzymuje krawędź  i daje pełną kontrolę jazdy. Carving i skręty są łatwe i bezpieczne.
  • INTELIGENTNY …… BEZPIECZNY..…nie potrzeba specjalnych krępujących ruch butów. Bez wiązań narciarskich jesteś bezpieczny i nie grozi tobie żadna kontuzja narciarska. Jazda jest naturalna dla twoich kolan a po jeździe łatwo składasz do transportu.
  • ZABAWA …. Jazda na Trikke jest ekscytująca i wzmaga emocje.  Na stoku czujesz się jak zawodowiec i masz więcej zabawy niż wszyscy wokół.  Jeden rozmiar powoduje że twój Trikke jest dla ciebie, dla rodziny, dla znajomych.
Skki Trikke