Smarownica Hot Box 140 Snow Glide Tools

Na wyposażeniu mojego serwisu narciarsko-snowboardowego mieszczącego się w Tychach przy ul. Konecznego 4 od około dwóch tygodni znajduje się bardzo dobrze wykonana przenośna smarownica narciarska zaprojektowana przez włoską firmę SVECOM SKI słynącej z bardzo dobrze wykonanych maszyn i narzędzi serwisowych (modele maszyn Delta Stone lub World Cup Evo na stałe zagościły w alpejskim pucharze świata).

smarownica Hot Box 140 Snow Glide Tools

smarownica Hot Box 140 Snow Glide Tools

To niewielkich gabarytów urządzenie jest przenośną smarownicą służącą do szybkiego smarowania nart zjazdowych i biegowych, wykorzystując do tego celu specjalny metalowy wałek aplikujący smar na ślizg.

wałek z Hot Box 140 Snow Glide Tools

Następnie narty po takim smarowaniu trafiają do wygrzewania w smarownicy Wax Future II, o której pisałem wcześniej. Efekt znakomity, smar znajdujący się na ślizgu pod wpływem stałej temperatury wytwarzanej przez lampy zostaje roztopiony i równomiernie wchłaniany w porowatą strukturę ślizgu. Takie smarowanie jest dużo efektywniejsze od tradycyjnego smarowania metodą na gorąco za pomocą żelazka narciarsko-snowboardowego.

Więcej o tej smarownicy na polskojęzycznych stronach http://www.snowglidetools.pl/smarownica-narciarska-hot-box-140 lub http://www.svecomski.pl/smarownica-narciarska-hot-box-140

Ski & Board VIP Serwis REMSPORT 2 Tychy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *